İçeriğe geç

Kategori: Panel/Seminerler

Araştırma ve Akademik Yazım Teknikleri (Eğitimi)

Bitlis Eren Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi Temel İslam Bilimleri Bölümü Arap Dili ve Belagatı Anabilim Dalı öğretim elemanı Dr. İsmail EKİNCİ ve Dr. Öğr. Üyesi Ramazan TARİK‘nin hazırladığı “Araştırma ve Akademik Yazım Teknikleri (Eğitimi)” isimli panel 21.10.2019 Pazartesi günü saat 12:00’da İktisadi ve İdari Bilimler Konferans salonunda gerçekleştirildi.

Zotero İle Künye Fişleme

Bitlis Eren Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi Temel İslam Bilimleri Bölümü Arap Dili ve Belagatı Anabilim Dalı öğretim elemanı Arş. Gör. İsmail EKİNCİ‘nin hazırladığı “Zotero Programı ile Künye Fişleme” isimli semineri 05.12.2018 Çarşamba günü saat 13:30’da İktisadi ve İdari Bilimler Konferans salonunda gerçekleştirildi.

Arapça Bilmenin İslâmî İlimleri Anlamadaki Önemi

Bitlis Eren Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi Temel İslam Bilimleri Bölümü Arap Dili ve Belagatı Anabilim Dalı öğretim elemanı Arş. Gör. İsmail EKİNCİ‘nin hazırladığı “Arapça Bilmenin İslâmî İlimleri Anlamadaki Önemi” isimli semineri 31.10.2018 Çarşamba günü saat 13:30’da İktisadi ve İdari Bilimler Konferans salonunda gerçekleştirildi.